Warning: unlink(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.language.1504406234): Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 18Warning: unlink(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.language.1504406234): Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 45Warning: fopen(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.language.1563297087): failed to open stream: Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 36Warning: unlink(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.currency.1504406234): Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 18Warning: unlink(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.currency.1504406234): Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 45Warning: fopen(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.currency.1563297087): failed to open stream: Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 36 Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Yasal uyarı ve gizlilik beyanı bölümleri herhangi bir zamanda günün koşullarına uygun olacak şekilde değiştirilebilir. Sitemize her girdiğinizde bu koşulları tekrar gözden geçiriniz ve herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmadığına dikkat etmenizi rica ederiz. 

Site içeriği ve Kullanım şartları :

Bu sitede yer alan makaleler ve haberler için kaynak bilgisi belirtilmektedir. Kaynak bilgisi belirtilmeyen makale ve haberler araştırmalar sonucu elde edilmiş dokümanlardır. Telif hakkı içeren metinler kaynak gösterilmeksizin kullanılmamıştır. Bu yüzden sitemizde yayınlanan her türlü bilgi, belge ve görsel materyalin ancak kişisel amaçlar için kullanıldığı, herhangi bir ticari bir amaç gütmediği koşullarda kullanımına izin verilebilir. Bunun için izin alınması ve kaynak gösterilmesi zorunludur.

Sınırlı Sorumluluk :

www.sportifdalis.com, web sitesinde yer alan bilgileri eksiksizliği ve doğruluğu hususunda doğrudan ya da dolaylı olarak herhangi bir garanti vermemektedir. Özellikle bu bilgilerin güncel bilgiler olmayabileceğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle, bu siteden elde ettiğiniz her türlü bilgiyi kullanmadan önce mutlaka kontrol etmenizi öneririz. 

Bu web sitesinin kullanıcıları riski tamamen kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine erişmeyi kabul ederler. 

Sitemizden verilen linkler :

Bu web sitesi diğer üçüncü taraf web sitelerine linkler içermektedir. Bu linklerin verilmiş olması www.sportifdalis.com'un bu sitelerin içeriğini onayladığı anlamına gelmez. www.sportifdalis.com söz konusu sitelerinin içeriklerinden kaynaklanan herhangi maddi ve manevi zarar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz. Diğer web sitelerine verilen linkler sadece kolaylık sağlama amaçlı olarak verilmiştir. Kullanıcılar bu sitelere riskleri tamamen kendilerine ait olarak erişim sağlarlar. Bu sitede yer alan linkler vasıtasıyla bağlanılan sitelerdeki bilgiler de aynı şekilde www.sportifdalis.com sorumluluğunda değildir. 

Geçerli Kanun :

Bu web sitesi ile ya da kullanımıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü iddia ya da dava Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yorumlanacaktır. 

www.sportifdalis.com web sitesine erişim sağladığınız andan itibaren bu sitenin kullanım koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 

Keyifli alışverişler dileriz...
Sportif Dalış Ekibi

Copyright 2014 © Sportif Dalış | Tüm hakları saklıdır.

Warning: file(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/index.php on line 250Warning: file(http://www.sonao.fr/hacklinks/0711links.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/index.php on line 250