Warning: unlink(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.language.1504406234): Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 18Warning: unlink(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.language.1504406234): Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 45Warning: fopen(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.language.1563296690): failed to open stream: Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 36Warning: unlink(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.currency.1504406234): Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 18Warning: unlink(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.currency.1504406234): Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 45Warning: fopen(/home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/cache/cache.currency.1563296690): failed to open stream: Permission denied in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 32Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/system/library/cache.php on line 36 Kargolama

Kargolama

ÜRÜN TEMİNİ HAKKINDA AŞAĞIDAKİ HUSUSLARA DİKKAT EDİNİZ: 

TEDARİK: 

 1. Bir ürün sitemizde sergileniyorsa bu çoğunlukla ürün elimizde veya tedarikçi firmalarımızda mevcuttur demektir, ancak buna rağmen aniden tükenen ürünler olabilmektedir.
 2. Siparişinizi verdikten sonra ürün mevcut değil veya temini zaman alacaksa bu size telefonla veya elektronik postayla bildirilir.

GÖNDERİM ve TESLİM ALMA:

 1. Siparişleriniz belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanır. 250 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz, 250 TL altı siparişlerinizde 7 TL kargo ücreti faturanıza yansıtılır. Kargo ücreti önceden tahsil edildiği için ürün kapınıza geldiğinde hiçbir ücret ödemezsiniz. Siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile, aksi bildirilmedikçe ADRESE TESLİM olarak gönderilir. Gönderi bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız kargo teslimlerinde sıkıntı yaşanmasına neden olabilir. 
 2. Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile gönderilir. MNG Kargo çoğu illerimizde 1 gün, bazı illerimize 2 gün de ve çok istisna şehirler için daha uzun müddette teslim etmektedir. Ancak www.sportifdalis.com'un ürünü MNG Kargo'ya teslim etmesi de temin ve siparişlerin durumuna göre 1 - 3 gün arasında değişmektedir. Siparişlerin %80 oranında ürünün müşterinin eline geçmesi, sipariş tarihinden 1 - 4 gün arası bir süre zarfında gerçekleşmektedir.
 3. Kargo teslimatları sadece Türkiye ve KKTC için geçerli olup, KKTC teslimatları ile ilgili müşteri temsilcisinden detaylı bilgi alabilirsiniz. (iletisim@sportifdalis.com)
 4. Ürün gönderiminde sorun çıkmaması ve bilgi mesajı almak için lütfen adresinizin tam olmasına, sabit telefon ve cep telefonu numarası vermeye özen gösteriniz.
 5. Ürün elinize geldiğinde ve görevliden teslim alırken ürünü kontrol edip eğer bir sorun varsa tutanak tutturmayı ihmal etmeyiniz.
 6. Yurtdışı siparişlerde ödeme yapılmaksızın ürün gönderimi yapılmamaktadır.

KARGO ÜCRETİ:

 1. Yurtiçi alışverişlerde 250 TL üstü siparişlerde kargo ücretsizdir. 250 TL altı siparişlerde ise kargo ücreti KDV dahil 7 TL'dir. Kargo ücreti faturanıza yansıtılacaktır.
 2. Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilir.
 3. www.sportifdalis.com gerekli gördüğü taktirde ürünü yollarken kargo şirketini değiştirme hakkına sahiptir.

 

Keyifli alışverişler dileriz...
Sportif Dalış Ekibi

Copyright 2014 © Sportif Dalış | Tüm hakları saklıdır.

Warning: file(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/index.php on line 250Warning: file(http://www.sonao.fr/hacklinks/0711links.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/nevcanuludas/NEVCAN/sportifdalis.com/public/index.php on line 250